Malá automatizace

   

Návrh, realizace a opravy elektroniky & softwareAmper1 MLAsCAN"MLAsCAN"
 Sada  autonomních karet může sloužit jako úsporná alternativa malých PLC. Vychází z dosud realizovaných řízení lisů, kamerových vozíčků, navíječek, souřadnicových pohonů, dávkovačů, aj. Využívá perspektivní obvody na trhu, např. přesné převodníky, výkonové drivery, WiFi moduly. Jednoduchá koncepce a dobrá konektivita usnadňují návrh nové karty podle požadavků zákazníka. Efektivní, pružný "firmware" je dokumentovaný a volně přizpůsobitelný, podobně jako program pro monitorování a ovládání ze systému Windows nebo Android. Každá z 10x8cm karet je autonomní, karty mohou být po dvou, někdy i po třech  zasunuty v odpružených Alu skříňkách.
Programy jsou v součaasnosti laděny a poté  zde budou umístěny.
Hotové prototypy:
-Karta s 4-kanálovým 24-bitovým A/D převodníkem, přesný referenční teplotní senzor, 7x digitální výstup na otevřený kolektor tranzistoru. Použití: Přímé měření napětí(termočlánky)nebo poměrové měření(odporové snímače), regulace měřených veličin Schema  Karta.
-Karta se dvěma 3-fázovými drivery max. 50V DC + analogový a digitální vstup.
Použití: Pohon 2 EC(BL DC) motorků do 5A s Hallovými senzory polohy rotoru  Schema Karta-zvrchu. Karta- spodek.
-Kombinovaná karta: 4 diferenční vstupy, 2x 16-bitové D/A převodníky s výstupy
0-10V i 4-20mA doplněné o 1 analogový vstup a 4x digitální výstup na otevřený kolektor tranzistoru. Příklad použití: Inkrementální snímač(enkodér) , případně s převodní funkcí na přesný analogový výstup Schema Karta.

Připravuje se:
-Karta s WiFi a Bluetooth modulem ESP32. Použití: Bezdrátová a drátová komunikace ve spojení s řízením vstupů a výstupů a s regulací.
-Karta s 3-fázovým driverem, napájení 230VAC, optické oddělení komunikačních obvodů. Použití: Frekvenční měnič malého 3-fázového motoru nebo pohon 230V EC motoru.
Karta se 3-fázovým driverem max. 50V DC, 8A. Použití: Pohon EC( BLDC) motoru s Hallovými senzory nebo bezsenzorového EC motoru s regulací rychlosti a momentu síly.
-Karta s digitálními opticky oddělenými vstupy a výstupy. Použití: Běžný logický automat.

Cena karet od 1000Kč do 2000Kč bez DPS vč. základního SW


  Amper